پروتز گونه

توسط آبان ۲۰, ۱۳۹۵ مقالات بدون نظر
پروتز گونه

پروتز گونه

پروتز گونه جهت برجسته سازی گونه انجام میگیرد و زیبایی صورت را دوچندان می نماید. پروتر گونه خاصیت درمانی هم دارد و برای کسانی که قسمت میانی استخوانی صورت آنها به سمت عقب است، پروتز گونه بهترین روش درمان می باشد. عده ای به علت تصادف ممکن است دچار این عارضه شوند و پروتز گونه میتواند به آنها کمک کند تا زیبایی صورت خود را به دست آورند. جهت پرکردن و برجسته سازی گونه میتوان از تزریق ژل و یا از پروتزهای ثابت و از روش ایمپلنت گونه استفاده کرد. پروتز گونه دارای اشکال مختلفی می باشد و بسته به ساختار اسکلت صورت فرد، پروتز ها انتخاب می شوند.

 

حتما جهت پروتز گونه به پزشک معتبر مراجعه نمایید، اگر تمامی نکات رعایت گردد، ایمپلنت گونه کمترین عوارض را دارد. دکتر حلاج مفرد متخصص و جراح فک و صورت در زمینه پروتز گونه، جراحی فک و صورت و پروتز چانه بسیار باتجریه و ماهر می باشند، جهت مشاهده نمونه کارها و تعیین نوبت و مشاوره می توانید از طریق اینستاگرام و تلگرام و شماره های درج شده بر روی سایت اقدام نمایید.

 

پروتز گونه

پروتز گونه

انواع پروتز گونه

  1. پروتز گونه ای: با عث برجسته شدن  در ناحیه گونه می باشد و بر روی استخوان گونه قرار می گیرد
  2. پروتز زیر گونه ای:  در این نوع پروتز افتادگی و لاغر بودن گونه رفع می شود و باعث پر شدن ناحیه گونه می شود
  3. پروتز ترکیبی: این نوع پروتز باعث بهبودی گونه و استخوان با هم می شود

مراحل عمل جراحی پروتز گونه

  • در مرحله اول بی حسی مو ضعی صورت میگیرد
  • شکاف کوچکی از داخل لبه بالایی گونه دقیقا در محلی که قرار است ایمپلنت قرار بگیرد ایجاد میشود
  • ایمپلنت را در محل مورد نظر قرار می دهند و سپس از بخیه جهت محکم کردن ایمپلنت به پوست و ایجاد تکیه گاهی استفاده می شود. این کار باعث میشود که پروتز جابه جا نشود

عوارض پروتز گونه

  • ممکن است عفونت ایجاد شود، که با استفاده از مصرف آنتی بیوتیک ها و شستشوی مرتب و استفاده از دهان شوی میتوان از بروز عفونت جلوگیری کرد
  • احتمال حرکت ایمپلنت ها وجود دارد،که البته با استفاده از تکیه گاه این احتمال کم می شود، ولی اگر زمانی ایمپلنت حرکت کرد، باید عمل ترمیمی گونه انجام کیرد.

 

 

راه های ارتباطی دکتر حلاج مفرد جراح زیبایی صورت (فک، چانه، بینی)

کانال تلگرام دکتر حلاج مفرد: dr_halaj

اینستاگرام دکتر حلاج مفرد: dr_alirezahalaj

شماره های تماس: ٠٣۴٣٢٢٢۴۵٣٧

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر حلاج مفرد جراح زیبایی صورت

ارسال نظر

شش + 10 =