سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

توسط مرداد ۱۸, ۱۳۹۶ مقالات بدون نظر
سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

برخی از افراد از عدم هماهنگی گوش با سر خود احساس رضایت بخشی ندارند و خواستار جراحی زیبایی گوش خود هستند . بیشتر متقاضیان این جراحی افرادی می باشند که گوش های بزرگی دارند که به سمت جلو کشیده شده است و ظاهر ناپسندی را ایجاد کرده است و نیاز به اصلاح دارد .

برخی از افراد با وجود اینکه سایز گوش های طبیعی دارند تنها بدلیل زاویه گوش هایشان خواستار انجام این جراحی هستند تا با انجام این جراحی مشکل زاویه دار بودن گوش هایشان را برطرف کنند و ظاهر زیبایی را ایجاد نمایند . به سادگی با جراحی زیبایی گوش تمام مشکلات ظاهری گوش مانند بزرگ بودن و زاویه دار بودن برطرف می شود و بیماران نتایج دلخواه خود را از این جراحی دریافت می کنند

سوالات متداولی در رابطه با جراحی زیبایی گوش از دکتر حلاج پرسیده می شود که در این قسمت این سوالات را مطرح می کنیم تا پاسخ آن را دریافت نمایید.

سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

سوالات متداول جراحی زیبایی گوش

سن مناسب برای انجام این جراحی چه سنی است؟

بهترین سن برای انجام جراحی زیبایی گوش بعد از کامل شدن تقریبی رشد گوش ها در کودکی بین ۵ تا ۸ سالگی می باشد تا بتوان بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کرد . خوش بختانه با در دست بودن تکنیک های جدید می توان جراحی زیبایی گوش را در هر سنی انجام داد اما بهتر است در سنین کودکی این جراحی صورت گیرد  و مشکلات گوش برطرف شود .

آیا جراحی زیبایی گوش تاثیری بر شنوایی می گذارد ؟

یکی از سوالات متداولی که در رابطه با جراحی زیبایی گوش بسیار مطرح می شود این است که با انجام این جراحی آیا مشکلی در شنوایی ایجاد می شود که دکتر حلاج در پاسخ به این سوال می فرمایند با انجام این جراحی هیچ مشکلی در شنوایی ایجاد نمی شود زیرا جراحی زیبایی گوش بر روی قسمت بیرونی گوش انجام می گیرد و در قسمت داخلی و میانی گوش هیچ تغییراتی صورت نمی گیرد.

آیا بعد از انجام این جراحی جای زخم باقی می ماند؟

بسیاری از افرادی که خواستار جراحی زیبایی گوش هستند نگران جای اسکار باقی مانده از این جراحی می باشند که این نگرانی کاملا بی مورد می باشد زیرا بخیه ها در پشت گوش بیمار زده می شود که از دید دیگران مخفی می ماند.

روند بهبودی بعد از جراحی زیبایی گوش چگونه می باشد ؟

بعد از انجام این جراحی نیاز به بستری شدن نمی باشد اما باید برای مشاهده نتایج نهایی جراحی زیبایی گوش تقریبا ۴ تا ۶ هفته صبر نمایید .

سایر خدمات دکتر حلاج :

با تشکر مدیریت سایت دکتر علیرضا حلاج متخصص جراحی فک و صورت در کرمان .

ارسال نظر

هشت − پنج =